FNPRO - It's FUN to be PRO

Sekcja publiczna => O wszystkim i o niczym => Wątek zaczęty przez: Gengam w 12 Styczeń 2018, 18:16:18

Tytuł: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 12 Styczeń 2018, 18:16:18
od 6:00 w sobotę, 13 stycznia 2018 do 6:00 we wtorek, 16 stycznia 2018
Wasze załogi otrzymają trzykrotnie więcej PD za bitwę, jeśli zajmiecie miejsce w czołowej dziesiątce graczy w drużynie pod względem zdobytych bazowych PD.
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Victhor_ w 13 Styczeń 2018, 09:51:17
Prognoza pogody na nadchodzące 3 dni...


Pomidor będzie się lał gęsto.Opady te wpłyną na Twoją załogę niekorzystnie,jako że biomet będzie niski i celność Twoich pocisków także przez to będzie niska.Wpłynie to także na komfort jazdy gdyż rozgnieciony pomidor będzie powodował poślizgi i brak przyczepności gąsienic tak na miękkim jak i na twardym podłożu.Radiotelegrafista z powodu opadów będzie miał zakłócenia sygnałów a celowniczy wiecznie zachlapany pomidorem wizjer.Moja propozycja dla spragnionych w tym czasie gry jest taka: NIE WYCHODŹCIE Z DOMU BEZ PARASOLA I JEŚLI NIE MUSICIE. A jeśli już koniecznie musicie zagrać zagrajcie sobie w bierki :P
I taka ciekawostka...U mnie w garażu wyświetla się nadal x2 za pierwszą bitwę ....
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 13 Styczeń 2018, 10:33:48
I taka ciekawostka...U mnie w garażu wyświetla się nadal x2 za pierwszą bitwę ....
x3 dla załogi pod warunkiem top10
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 15 Styczeń 2018, 11:30:24
W sklepie prem ukazał się zestaw:
30 dni premium wraz z czołgiem II tiera  Light Mk. VIC i miejscem w garażu

za 39,93 złocisza (PLN)

oferta ważna przez 30 dni
(https://static-pss-eu.wgcdn.co/shop/media/items/item_gallery/e1/e8/e1e8ab3c27884d2483c1228c429958a8.jpg)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 15 Styczeń 2018, 18:17:40
Sprawdźcie zmiany w trybie Twierdze!

Dowódcy!
Od 15 do 28 stycznia wprowadzamy tymczasowe zmiany w trybie Twierdz. Obejmują one gry wojenne, potyczki i najemników. Poniżej możecie znaleźć więcej informacji.
https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/stronghold-test-jan2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/stronghold-test-jan2018/)


Zmiany w potyczkach
Format walk między pojazdami poziomu X został zmieniony z 15 vs 15 na 10 vs 10. Jeszcze jedno: możecie teraz zaprosić tylu najemników, ilu chcecie mieć w drużynie podczas potyczki (na wszystkich poziomach).
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: X_Miotacz_Pociskami_X w 15 Styczeń 2018, 21:23:36
Mi tam te zmiany pasują, mogło by tak na stałe zostać tylko aby była opcja ze najemnicy też dostają paczki albo coś a nie grają robiąc "czyn społeczny" dla takiego klanu który ich zaprasza...
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 15 Styczeń 2018, 21:32:05
Mi tam te zmiany pasują, mogło by tak na stałe zostać tylko aby była opcja ze najemnicy też dostają paczki albo coś a nie grają robiąc "czyn społeczny" dla takiego klanu który ich zaprasza...
nie pisali że najemnik nie zarabia paczek więc rozumiem, że paczki i tak zarabia tak jak było (warunek najemnik w klanie jeżeli nie ... to przepadają paczki)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 16 Styczeń 2018, 11:18:33
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/holiday-ops-results/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/holiday-ops-results/)
Rozumiem, że na świętach WOT zarobił sporo widząc liczbę 400 000 przy VIII a mnie nie wpadła ani 1  ???

(https://eu-wotp.wgcdn.co/dcont/fb/image/pl_uvDRfpm.jpg)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 18 Styczeń 2018, 13:50:54
World of Tanks – dziś rozpoczynają się testy publiczne aktualizacji 0.9.22

18 stycznia na serwerach testowych World of Tanks pojawi się ostatnia aktualizacja przed wersją 1.0, tym razem okraszona numerem 0.9.22. Nowy patch to przede wszystkim zmiany w drzewku radzieckim. Jeżeli testy publiczne odbędą się bez problemów, łata 0.9.22 zawita na serwery WoT w połowie lutego.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107455 (https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107455)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 18 Styczeń 2018, 18:40:26
Obligacje: Wielkie Łowy

Szanowni Państwo, proszę uruchomić silniki: niedługo zaczynają się łowy. Podczas gdy gra nieubłaganie zbliża się do aktualizacji 9.22, na horyzoncie pojawia się gotowe do startu nowe wydarzenie – Wielkie Łowy, dające każdemu czołgiście szansę na zdobycie mnóstwa obligacji. Ponieważ aktualizacja 9.22 przede wszystkim wprowadza nową zawartość, to wydarzenie to świetna okazja do doposażenia nowych, jak i tych wysłużonych pojazdów w dyrektywy.

Dzięki prostym misjom bojowym wydarzenie będzie doskonałym sposobem na zdobycie rzadkiej waluty i uzbrojenie się do wersji 9.22. Oto, jak będzie działać wydarzenie.
Etap I: Pula nagród

Pierwszy etap Wielkich Łowów rozpocznie się 19 stycznia i potrwa trzy dni. Jest to okres, w którym czołgiści powinni być szczególnie aktywni, ponieważ zadecyduje on o liczbie obligacji, która będzie mogła trafić na Wasze konta.

Pod koniec pierwszego etapu podsumujemy wszystkie zdobyte obligacje i znacząco zwiększymy tą liczbę. Otrzymamy w ten sposób pulę nagród, o którą każdy z graczy będzie mógł zawalczyć. Chcemy, by ten proces był całkowicie przejrzysty, więc na stronie głównej pojawi się specjalny, odświeżany co godzinę licznik. Pozwoli to Wam łatwo śledzić wspólny wysiłek wszystkich graczy.

Etap II: Walka o nagrody

Po pierwszych trzech dniach dopiero przejdziemy do lepszej części. Każdego dnia będziecie dostawać dwie misje bojowe:

    Zagrajcie 15 bitew dziennie, w których znajdziecie się w najlepszej dziesiątce graczy swojej drużyny. Wypełnienie tego zadania da Wam 100 obligacji.
    Codziennie zdobywajcie 13 000 bazowych PD. To jest trudniejsze, ale dodaje 150 obligacji do Waszego konta na koniec dnia.

Ogólnie do końca wydarzenia będziecie mogli zdobywać po 250 obligacji dziennie. Ile to będzie trwać? To zależy tylko i wyłącznie od Waszej aktywności w pierwszym etapie. Wielkie Łowy nie mają określonej daty zakończenia: im więcej obligacji trafi to puli nagród, tym dłużej będzie można z niej czerpać.

Jedynym ograniczeniem w Wielkich Łowach jest to, że dopuszczone zostaną wyłącznie pojazdy poziomu VI i wyższe.

Najważniejsze w wydarzeniu jest bycie aktywnym i wytrwałym przez cały ten okres i cieszyć się zasłużoną nagrodą. A zatem dołączcie do łowów!

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/insert-james-bonds-joke-here/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/insert-james-bonds-joke-here/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: PatefonNo1 w 18 Styczeń 2018, 20:25:42
No i kto będzie w tym czasie chciał grać w twierdze :)? łapki w górę :)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 20 Styczeń 2018, 16:58:25
Dowódcy!

Okres świąteczny jest za nami, a Wy z pewnością rozbudowaliście swój arsenał o szereg nowych pojazdów. Pora zamontować nowe wyposażenie i zaciągnąć doświadczonych członków załogi. Zapoznajcie się także z misjami dla pojazdów premium i maszyn X poziomu, które opisaliśmy poniżej, abyście mogli zdobyć możliwie najwięcej doświadczenia!

Następujące premie, zniżki i misje będą dostępne od 6:00 w sobotę, 20 stycznia do 6:00 we wtorek, 23 stycznia

https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/all-in-jan2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/all-in-jan2018/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 21 Styczeń 2018, 19:46:46
Bitwa nie wgrywa się

Drodzy Dowódcy.

Odkryliśmy problem w, którym a bardzo rzadkich przypadkach, bitwy nie chcą się wgrać. Przez to gracz nie bierze udziału w bitwie, pomimo jej rozegrania.
Dodatkowo, jeżeli gracz napotka taki błąd, nie będzie mógł zalogować się do gry przez pełen czas jej trwania (15 minut).
Staramy się, aby jak najszybciej naprawić powstałą sytuację. Jest nam bardzo przykro za powstałe utrudnienie.
Dział Wsparcia.

TEŻ MIAŁEM TEN PROBLEM I go  ZRAPORTOWAŁEM :)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 24 Styczeń 2018, 15:16:06
W World of Tanks pobawimy się w goglach VR

Firma Wargaming zapowiedziała, że w produkcji znajduje się World of Tanks VR – to projekt, którego celem jest przeniesie czołgowych starć do rzeczywistości wirtualnej. Szczegóły projektu nie są na razie znane, ale już teraz brzmi to naprawdę intrygująco.

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/world-of-tanks-vr-zapowiedziane-przez-wargaming.html (http://www.benchmark.pl/aktualnosci/world-of-tanks-vr-zapowiedziane-przez-wargaming.html)

https://www.roadtovr.com/developer-wargaming-to-bring-world-of-tanks-vr-to-vr-arcades/ (https://www.roadtovr.com/developer-wargaming-to-bring-world-of-tanks-vr-to-vr-arcades/)

z ADBLOCK nie odpalaj tej strony :P
http://www.eurogamer.de/articles/2018-01-24-wargaming-kuendigt-world-of-tanks-vr-an (http://www.eurogamer.de/articles/2018-01-24-wargaming-kuendigt-world-of-tanks-vr-an)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 27 Styczeń 2018, 15:51:57
Dowódcy!

Upłynęło już kilka tygodni od WG Fest, na którym zapowiedzieliśmy, że w 2018 roku do naszych szeregów dołączy nowy kraj. Nie możemy już dłużej utrzymać tego w tajemnicy, powitajcie więc czołg Progetto M35 mod 46, przyszłego członka zbliżającej się linii włoskiej.

Niektórzy pomyślą, że to kolejny zwykły czołg, lecz jest to dalekie od prawdy. [tank_name] wprowadza typ rozgrywki, który pozwala podejść do każdej bitwy w zupełnie nowy sposób. Nowy mechanizm nazwaliśmy „automatycznym przeładowaniem”, który będzie dostępny na wszystkich wysokopoziomowych włoskich czołgach średnich, gdy zostaną oficjalnie wprowadzone do gry.

Obecnie gra oferuje ponad dwadzieścia czołgów z automatycznym mechanizmem ładującym i tak też jest w przypadku tego nowego czołgu, ale jest między nimi pewna zasadnicza różnica. Jest to skomplikowana, niezwykła i bardzo kusząca koncepcja, którą testujemy i która otwiera nowe możliwości w rozgrywce. Jest to główny powód, dla którego chcielibyśmy Was zapoznać z nadchodzącym drzewem technologicznym na tym etapie. Chcemy zapewnić Wam wystarczająco dużo czasu na przesyłanie opinii i testowanie tej mechaniki, dopóki nie będzie molto bene.

Więcej pod adresem:
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/italian-tanks/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/italian-tanks/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 27 Styczeń 2018, 15:57:24
W sklepie premium pojawił się:
Type 64 – przecena
58,77 zł
41,12 zł
Cytuj
Type 64 to chiński czołg lekki VI poziomu. Niewielki i szybki pojazd charakteryzuje się dobrym przyspieszeniem i przyzwoitym zasięgiem widzenia, dzięki czemu jest bardzo skuteczny w roli zwiadowcy drużyny. Jeżeli lubicie szybkie tempo akcji i ataki z zaskoczenia, Type 64 Was nie zawiedzie! Dodatkowo pojazd umożliwia szkolenie załóg standardowych chińskich czołgów lekkich.

Oferta ważna jeszcze 2 dni (do 29.01.2018)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 30 Styczeń 2018, 07:45:24
Jedni kopiują inni nadają :)
podaje tego linka tu ponieważ zobaczyłem piękny wpis na stronie:
Cytuj
Zapowiada się ciekawie, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce. Na koniec publikujemy jeszcze prawdopodobną rozpiskę włoskiego drzewka technologicznego na niskich tierach (dzięki, Rykoszet):
Fiat 3000,
Carro Armato L6/40,
Carro Armato M13/40,
Carro Armato M14/41,
Carro Armato P26/40,
Ansaldo-Fiat P43 bis.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107631 (https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107631)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 30 Styczeń 2018, 13:06:59
Zwiastun: Oferty specjalne w lutym
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/sneak-peek-february-2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/sneak-peek-february-2018/)

w tym:
Cytuj
4–18 lutego: Weźcie udział w lutowym minimaratonie! Zbierajcie żetony przez wypełnianie codziennych misji. Każdy, kto przekroczy linię mety, otrzyma pojazd premium!
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 31 Styczeń 2018, 11:52:53
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/object-705a/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/object-705a/)
Miejski rozrabiaka: poznajcie Object 705A
Przyglądając się składowi radzieckich pojazdów trudno wskazać te, które wyróżniają się swoim stylem gry. Aktualizacja 9.22 rozwiązuje ten problem dzięki mocno opancerzonemu wojownikowi walczącym na krótkim dystansie, który wnosi powiew różnorodności do raczej konserwatywnej szkoły projektowania czołgów.
Object 705A, który trafił do supertestów w grudniu, za niedługo zwieńczy nadchodzącą alternatywną linię radzieckich czołgów ciężkich, rozpoczynającą się od IS-M na poziomie VIII i przechodzącą przez Object 705 na poziomie IX. Cechą wyróżniającą to trio jest wieża umieszczona w tylnej części kadłuba, co zasadniczo definiuje ich styl gry.
Klasyk wszech czasów, IS, stanie się fundamentem nadchodzącej gałęzi, więc możecie już zaczynać zbieranie wymaganego doświadczenia, by wypróbować trzy nowe pojazdy.


Dziedzictwo
Ale wróćmy do 705A. Ciężko jest znaleźć dobrego porównania dla tego modelu, ale jeśli koniecznie potrzebujecie jakiegoś wzorca, to możecie sobie wyobrazić skrzyżowanie IS-7 z Panzerkampfwagen VII.
Przynależność 705A do radzieckiej linii jest oczywista; wystarczy spojrzeć na jego projekt. Kadłub przypomina IS-4, ale jednak wyróżniającą cechą pozostaje wieża.
Czołg takich rozmiarów musi skrywać w sobie imponujące parametry

Jak nim grać
Sposób gry czołgiem Object definiują trzy główne czynniki – wieża, siła ognia oraz celność:
    ----Walczcie na pełny kontakt. Jeśli ma miejsce atak grupowy, musicie prowadzić natarcie. Pochylony, gruby pancerz przyjmie sporo trafień, pozwalając sojusznikom prowadzić ogień.
    ----Ulice to Wasz żywioł. Mapy miejskie i mieszane to miejsca, gdzie 705A może naprawdę się wykazać. Wieża pomoże Wam ukryć dolną płytę za ponad 380 mm stali. Trudno się przez to przebić.
   ----Unikajcie potyczek na dalekim dystansie. Dysponujecie wystarczającym pancerzem i prędkością, by zbliżyć się do przeciwnika i wymierzyć mu cios z dogodnej odległości.
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 01 Luty 2018, 09:14:25
AKTUALIZACJA 9.22:
WG już udostępniło aktualizacje ale jest to tylko pobranie rozruch ma być w innym terminie :)

właśnie miałem przypadek gdy chciałem wskakiwać do bitwy a tu aktualizacja się pobiera ... komuś się to nie podoba to można odznaczyć "wcześniejsze pobieranie" i będzie po staremu
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/922-pre-download/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/922-pre-download/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 01 Luty 2018, 09:17:49
Wierzchołek drzewa: AMX M4 mle. 54
https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/top-tree-amxm4mle54-feb2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/top-tree-amxm4mle54-feb2018/)

50% zniżki na zakup następujących pojazdów:
    II D1
    III D2
    IV B1
    V BDR G1 B

30% zniżki na zakup następujących pojazdów:
    VI ARL 44
    VII AMX M4 mle. 45
    VIII AMX 65 t
    IX AMX M4 mle. 51
    X AMX M4 mle. 54

+50% PD załogi na wszystkich pojazdach objętych zniżką w tej ofercie specjalnej


Misje

Wierzchołek drzewa: Nagroda I    PD załogi x2
Wierzchołek drzewa: Nagroda II  10x Rezerwa osobista: +100% PD przez 2 godziny, 10x Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny


Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 01 Luty 2018, 15:12:00
Dowódcy!

Po długiej przerwie klany ponownie staną naprzeciw siebie na frontach mapy globalnej! Siódmy sezon rozpocznie się na mapie globalnej 9 lutego o 9:00 i będzie trwać do 20 marca.
Szczegóły sezonu na mapie globalnej
   - Do udziału w sezonie siódmym na mapie globalnej zostaną dopuszczone pojazdy VIII i Х poziomu.
   - Mechanika wpływów została przeprojektowana. Od teraz wpływy będzie można zdobyć i wydać tylko na mapie globalnej. Całe zgromadzone wpływy będą zerowane przed rozpoczęciem nowego sezonu.
   - Klasyfikacja sezonu będzie oparta na jednym kryterium: ilości złota zdobytego na mapie globalnej. Nagrody za najwyższe miejsce w klasyfikacji będą obejmowały unikalne wzory kamuflażu, medale i emblematy.
    - Misje klanowe znowu będą dostępne i podzielone na dwie grupy: dające złoto i wpływy.

Arena gry
    Do udziału w sezonie siódmym na mapie globalnej zostaną dopuszczone pojazdy VIII i Х poziomu.
    Front VIII poziomu (dla pojazdów VIII poziomu) będzie się składać z 300 prowincji. Prowincje startowe: ~18% łącznej liczby prowincji na tym froncie.
    Front X poziomu (dla pojazdów X poziomu) będzie się składać z 250 prowincji. Prowincje startowe: ~18% łącznej liczby prowincji na tym froncie.
    Czasy Prime dla frontu VIII poziomu: 19:00–22:00
    Czasy Prime dla frontu X poziomu: 19:00–22:00

https://worldoftanks.eu/pl/news/clan-wars/gm-season-7/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/clan-wars/gm-season-7/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 04 Luty 2018, 20:37:21
Dowódcy!

Dzień Świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 10-dniowe wydarzenie! Podczas zabawy będziecie mogli wygrać Valentine II, radziecki czołg lekki premium IV poziomu. Ten czołg posiada preferencyjny dobór drużyn, co oznacza, że nigdy nie będziecie walczyć z przeciwnikami V lub wyższego poziomu.

Każdego dnia będzie na Was czekać nowa misja. Jeśli ją wypełnicie, otrzymacie niewielką nagrodę oraz specjalny żeton. Aby wygrać nagrodę główną, zbierzcie osiem żetonów od 6:00 w niedzielę, 4 lutego do 6:00 w poniedziałek, 19 lutego. W nagrodę otrzymacie:


    IV Valentine II
    Miejsce w garażu
     Konto premium: 1 dzień
    5x Rezerwa osobista: +100% PD przez 2 godziny
     5x Rezerwa osobista: +100% PD załogi przez 2 godziny.
    25x Czekolada


https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/valentine-mini-marathon/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/valentine-mini-marathon/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 06 Luty 2018, 10:02:52
Czas na mapy – poprawki map HD

Cytuj
Dotrzymujemy słowa, które daliśmy obiecując poprawę różnorodności gry w postaci nowych map, równoważnie usuniętych arenach oraz odnosząc się do najważniejszych uwag społeczności dotyczących map przerabianych na jakość HD. Chcieliście się dowiedzieć o nich więcej, więc przez kolejne kilka tygodni będziemy Wam prezentować nowe pola bitew i poprawki opracowywane dla istniejących już map.

Dzisiejszy artykuł omawia zmiany w „Zatoce rybackiej”, „Ruinbergu” oraz „Pilznie”. Wraz z czasem styl rozgrywki powodował nieco zakłopotania, więc wykorzystaliśmy sposobność przebudowy do jakości HD, by poprawić również Wasz komfort gry. Zanim przejdziemy do szczegółów pamiętajcie, że prace nadal trwają i pewne zmiany mogą się pojawić po testach.

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/921-hd-maps/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/921-hd-maps/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 06 Luty 2018, 11:57:07
Chiński Nowy Rok

Dowódcy!

W połowie lutego Chiny będą świętowały swój własny Nowy Rok. Z tej okazji również chcielibyśmy się zabawić! Oczywiście to wydarzenie poświęcone jest Chinom i ich pojazdom, więc jeśli jeszcze nie rozpoczęliście kariery w tym drzewie technologicznym, teraz jest idealna pora, by zacząć. Nie tylko będzie zdobywać potrójne doświadczenie przez 75 zwycięstw, ale za ostatnie zwycięstwo otrzymacie wielką nagrodę!

Następujące misje będą dostępne od od 6:00 we wtorek, 6 lutego do 6:00 w czwartek, 1 marca.

https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/chinese-ny-2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/chinese-ny-2018/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 07 Luty 2018, 09:14:21
Dowódcy!

Do World of Tanks nadciągają posiłki dla Francuzów – czy jesteście gotowi na nowy postrach pól bitew? ELC EVEN 90 jest jednym z najmniejszych, a może i nawet najmniejszym pojazdem w grze, ale niech Was to nie zwiedzie – największym zagrożeniem jest to, czego nie widać! Wspaniała prędkość i niesamowita wartość kamuflażu sprawiają, że ten czołg może być prawdziwym koszmarem dla przeciwników, szczególnie na otwartych mapach. Jesteście na niego gotowi?

ELC EVEN 90 będzie dostępny w sklepie premium od 6:00 w środę, 7 lutego do 6:00 w piątek, 23 lutego.
https://worldoftanks.eu/pl/news/premium-shop/elc-even-90/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/premium-shop/elc-even-90/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 07 Luty 2018, 09:17:09
Wersja 9.22 zaczyna Nowy Rok z wielkim hukiem

To pierwsza aktualizacja w 2018 roku, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by była dobra. Wersja 9.22 ma się ukazać w dniu 7 lutego, a oto krótki przegląd tego, co nas czeka. Są zmiany radzieckich czołgów średnich, nowe radzieckie czołgi ciężkie jadące do bitwy, druga linia radzieckich niszczycieli czołgów, usprawnienia systemu losującego i nowy sezon bitew rankingowych.

Cytuj
Uwaga: tryb Twierdz nie będzie dostępny przez pierwsze 24 godziny po wprowadzeniu aktualizacji 9.22.
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/922-release-announcement/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/922-release-announcement/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 07 Luty 2018, 15:23:35
Wymiana czołgów

Dowódcy!

Z okazji wprowadzenia wersji 9.22 oraz nowych pojazdów dostępnych w drzewie technologicznym będziecie mieć możliwość oddania starych czołgów premium i zakupu nowych w obniżonej cenie! Oferta specjalna będzie dostępna od 6:00 w środę, 7 lutego do 6:00 w środę, 21 lutego.

Do drzewa technologicznego dodaliśmy następujące pojazdy:

    8.8 cm Pak 43 Jagdtiger
    AC 4 Experimental
    M56 Scorpion
    AMX M4 mle. 49
    Panzer 58 Mutz
    M46 Patton KR

https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/update-922-tradein/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/update-922-tradein/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: PatefonNo1 w 07 Luty 2018, 17:25:02
A ruskim dali kalkulator a nam nie :(
https://worldoftanks.ru/ru/news/special-offers/lets-trade-in-feb-edition/
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 08 Luty 2018, 08:15:38
Nowy portal Supportu już jest!
Utworzono 1 tydzień temu
Cytuj
Dowódcy,

Miło nam poinformować, iż dnia 30 stycznia opublikowaliśmy nowy portal Supportu.
Prosimy mieć na uwadze, iż wszystkie powiadomienia Supportu będą od tej pory przychodzić z nowego adresu Wargaming wg-eu@support.wargaming.net
EU Wargaming Player Support,
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 09 Luty 2018, 07:51:33

Poziom VIII tygodnia: T26E4 SuperPershing
godzinę temu


Dowódcy!
Chodź T26E4 SuperPershing jest klasyfikowany jako czołg średni, lecz jego miejsce jest na linii frontu w walce z czołgami ciężkimi. Działo kal. 90 mm skutecznie zadaje uszkodzenia dzięki dobrej celności i stabilizacji, a lepsza szybkostrzelność pozwala Wam ostrzeliwać wroga, gdy ten męczy się z przeładowywaniem.
https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/tier-viii-week-t26e4-feb2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/tier-viii-week-t26e4-feb2018/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 09 Luty 2018, 07:55:30
W reflektorze: Czołgi średnie
godzinę temu

Dowódcy!
Po czołgach ciężkich w ubiegłym tygodniu nadeszła pora na ofertę specjalną poświęconą czołgom średnim. Wyposażcie się w pojazdy zarówno standardowe, jak i premium po niższych cenach, wytrenujcie załogi dzięki poniższym misjom i nie przegapcie okazji do zdobycia Lorraine 40 t, który będzie dostępny przez krótki czas.

Oferty z Lorraine 40 t
Następujące oferty będą dostępne w sklepie premium od 6:00 w piątek, 9 lutego do 6:00 we wtorek, 13 lutego.
https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/spotlight-medium-tanks-feb2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/spotlight-medium-tanks-feb2018/)

156,60 standardowy
240,61 kompletny
401,07 najlepszy
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: jupikajej_mdfq w 09 Luty 2018, 09:47:31

Wersja 1.0 Dołączcie do testów beta!
Nadszedł w końcu czas! Wersja 1.0 przechodzi dziś to etapu testów i jesteśmy niezmiernie podekscytowanie, by Wam o niej opowiedzieć. W tym artykule opisujemy co czeka na Was na tym etapie testów, co pojawi się w nadchodzących tygodniach oraz czego możecie się spodziewać, kiedy aktualizacja w komplecie trafi na serwery w marcu. Zatem – do dzieła! (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/update-1-0-beta/)


https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/update-1-0-beta/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/update-1-0-beta/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 11 Luty 2018, 15:49:42
Dowódcy!

Minęło trochę czasu, od kiedy po polu bitwy przetoczył się ostatni sezon bitew rankingowych, ale jesteśmy już gotowi rozpocząć nowy sezon, który przyniesie sporo zabawy i dobrych wrażeń.

Dostarczyliście nam mnóstwo cennych opinii na podstawie dwóch sezonów beta. Po ich szczegółowym przeanalizowaniu, jesteśmy wreszcie gotowi do przywrócenia bitew rankingowych – możecie więc przetestować nowe zasady i powiedzieć nam, co o nich myślicie.
Jeden cel, jeden etap

Począwszy od kolejnej iteracji, wszystko skupia się na zmianie całego sezonu w wyścig wypełniony akcją. Nowy sezon bitew rankingowych ma tylko jeden etap, więc nie ma potrzeby grać całymi nocami, aby osiągnąć najwyższy poziom w ciągu jednego tygodniowego sprintu. Teraz jesteście tylko Wy, 21 dni i 15-stopniowa drabinka do zdobycia.

WIĘCEJ POD LINKIEM:
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/ranked-battles-season-1/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/ranked-battles-season-1/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 13 Luty 2018, 09:26:57
Kolekcjonerska perełka tygodnia: T14

Dowódcy!
T14, oparty na czołgu Sherman, może pochwalić się cięższym opancerzeniem, w tym pancerzem warstwowym na bokach pojazdu. Choć traci przy tym na mobilności, to przyspieszeniem wciąż dorównuje czołgom średnim. Chcecie coś dodatkowo na osłodę? T14 spotyka się w bitwie tylko z przeciwnikami do VI poziomu.

40,07 zł albo 100,25zł

oprócz ww. czołga jest jeszcze:
matilda 39,89
Valentine 39,89
Black Prince 39,89
skorpion G podstawowy 159,35
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 13 Luty 2018, 09:29:47
Oferta specjalna: Walentynki
Dowódcy!
Walentynki są tuż-tuż, więc już pewnie wiecie, co to oznacza: spędzanie czasu z ukochanymi – i oczywiście mówimy o czołgach. Abyście mogli dobrze spędzić ten wyjątkowy czas, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo różnych ofert specjalnych:
    Bonusy, zniżki i misja
    Sklep premium: Oferty z Rhm. Skorpion G i Valentine
    Limitowane Tajemnicze Torby w Wargaming Store


Premie i zniżki
Poniższe bonusy, zniżki i misja będą dostępne od 6:00 w środę, 14 lutego do 6:00 w poniedziałek, 19 lutego.


Cytuj
Tajemnicze Torby Walentynkowe

Na tę specjalną okazję przygotowaliśmy także parę Tajemniczych Toreb dostępnych w Wargaming Store w ściśle ograniczonej liczbie. Oprócz gwarantowanego kodu bonusowego każda z nich zawiera sporo wartościowych łupów w różnych kształtach i formach. To doskonały prezent dla Waszych przyjaciół lub ukochanych – albo po prostu dla Was.

Sięgnijcie po swoją Tajemniczą Torbę, zanim wszystkie znikną!

DO WARGAMING STORE!

https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/valentine-special-2018/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/valentine-special-2018/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 19 Luty 2018, 20:31:13
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/ranked-battles-season-1-start/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/ranked-battles-season-1-start/)
Cytuj
Dowódcy!

Rozpoczyna się 1 sezon bitew rankingowych! Wykorzystajcie okazje, by piąć się w górę klasyfikacji i zdobywać wspaniałe nagrody. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przejdźcie do stron poniżej:

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-season-1/ (https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-season-1/)
https://worldoftanks.eu/en/content/docs/ranked-battles-season-1-rules-regulations/ (https://worldoftanks.eu/en/content/docs/ranked-battles-season-1-rules-regulations/)
Tytuł: Odp: Ogłoszenia WOT
Wiadomość wysłana przez: Gengam w 24 Kwiecień 2018, 21:21:51
Polityka Fair Play – aktualizacja


Przeszliśmy długą drogę od momentu rozpoczęcia w ubiegłym roku walki z graczami używających niedozwolonych modyfikacji. Ostatnio ukaraliśmy 4055 kont za używanie zabronionego oprogramowania, a kolejne 666 zawiesiliśmy bezterminowo za nawracające łamanie zasad.

Cytuj
Ostatnia kategoria: podgląd opancerzenia w trakcie rozgrywki.

Uważamy, że ta funkcjonalność daje znaczącą przewagę. Ponieważ dotychczas nie traktowaliśmy tego jak oszustwa, chwilowo nie dodajemy jej do listy zabronionych modów. Zamiast tego opracowujemy własną wersję podglądu dostępnego w trakcie rozgrywki, który będzie posiadać funkcjonalność użyteczną w grze. Po jego wprowadzeniu wszelkie inne mody dające możliwość podglądu stref krytycznych w trakcie rozgrywki będą dodane do listy zabronionych modów.
Ta uwaga dotyczy wyłącznie podglądów w trakcie rozgrywki. Mody, które wielu z Was posiada, działające w garażu (a nie w trakcie samej rozgrywki), są świetne. Nie uważamy ich za oszustwo. Wręcz przeciwnie, naszym zdaniem podglądy dostępne w garażu to użyteczne narzędzie, umożliwiające nowym graczom rozwijanie wiedzy i uczące skuteczniejszej walki zarówno danym czołgiem, jak i przeciwko różnym innym pojazdom. Jedynie mody, które dostarczają dodatkowej informacji w trakcie rozgrywki, uważamy za niesprawiedliwe i obejmujemy naszą polityką fair play.

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/fair_play_policy/ (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/fair_play_policy/)